נעים סטרים > האטה יוגה > עומר כחלון
אני עומר, גרה בישראל, תל אביב. מלמדת יוגה בסגנונות ויניאסה, האטה, פאוור ויסודות וגם פילאטיס ופילאטיס באר. התחלתי לרקוד כבר בגיל שנתיים וחצי ומאז לא הפסקתי עד היום. מתוך עולם המחול והתנועה מצאתי את אימוני המזרן בתור החופש שבגבול. מתוך מסקנה שכשמגבילים את האופציות בתוך המסגרת אנו לא נגמרים ולכן תנועה בכל צורה שהיא, משמעה חופש.
כבר מצעירותי, שגרת התרגולים שלי כללה חיזוק בפילאטיס ובאר. את היוגה מצאתי בתקופת הקורונה, ונוצרה בי תחושה שהנפש שלי מצאה בית אמיתי בגופה, דרך טכניקה שהיא לא פחות מאומנות רבת שנים שאני מביאה בדרכי שלי עם למעלה מ-20 שנים של ניסיון בעולם התנועה והגוף.
הסקרנות שלנו כבני אדם בעלי כלי יפייפה כמו גופנו, למחקר ומודעות, יוצרת בעיני משחק אין סופי, בשילוב עם כלים כמו ריכוז, מדיטציה, מיינדפולנס, תרגילי נשימה, הבנת מבנה השלד והשרירים, מערכת העצבים, הפאשיה ועוד,  אנחנו מדייקים את המנח שלנו ובכך משקמים כאבים ופציעות, פיזיים ונפשיים כאחד.
בשיעורים שלי נעבוד עם מודעות למנח הגוף, לקו האמצע, להרגלים שלנו, הבריאים והפחות בריאים, ונאמץ גישות תנועה וחשיבה חדשות. נמצא תנועות מדויקות, נעימות ואורגניות מתוך תחושה ולא מתוך צורה. עם כל הדקדקנות אנחנו נשחרר את הנפש בנשימה, ונפרום את מורכבות החיים דרך תנועה נושמת וחיה. בשיעורים שלי אני מדברת מהגוף שלי למתאמנים. אני מנסה לרכז בשעת התרגול אך ורק דברים שאני מאמינה שבאמת יתרמו לנו. אני כאן ללוות אתכם בדרככם למצוא את התרגול שלכם, את הנשימה שלכם, את המודעות שלכם לעצמכם, ולהצליח לנקות את התודעה לתוך מציאת נוכחות ברגע הקיים.
 
כיום, מלבד היותי מורה ליוגה ולפילאטיס, אני סטודנטית לפסיכולוגיה ומתמחת בפסיכולוגיית ספורט. אני בעצמי מתאמנת וחוקרת יום יום על מנת לגלות ולחוות עוד, ותמיד נרגשת ללמד גופים ונפשות חדשים ומעניינים. 

רקע מקצועי

2016-2017
סטודנטית למחול באולפן למחול מנשה
2016-2017
השתתפות בתכנית המצטיינים של להקת בת-שבע
2017-2019
סטודנטית במרכז למחול ביכורי העתים
2019-2021
״הסדנה בגעתון״
2022
הכשרה בת 200 שעות להוראת יוגה
2023
הכשרת מורים לפילאטיס בבית הספר האמריקאי PSC
2022 -
כוריאוגרפית ורקדנית פרילנסרית

שיעורי הלייב הבאים עם
עומר כחלון

לא נמצאו שיעורים

אופס! את לא מחוברת למשתמש שלך.

את מנויה שלנו? לחצי על התחברות. אם לא, לחצי על הרשמה והצטרפי לקהילה שלנו!

דלג לתוכן